NABÍDKA PRÁCE na HPP Brumov – Slavičín

Nabídka PRÁCE na HPP na pozici – prodejce a servisní technik jízdních kol

Místo: Cyklosport Brumov-Bylnice,  Cyklosport Slavičín

Požadujeme:

  • Znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.
  • Alespoň minimální zkušenosti se servisem jízdních kol – zbytek zaučíme.
  • Základní znalost práce s PC.
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Náplň práce:

  • Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně.
  • Příprava a montáž jízdních kol.
  • Servis a oprava jízdních kol.
  • Podíl na organizaci a chodu prodejny.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
  • Finanční příspěvek na dopravu
  • Pravidelné školení

V případě zájmu volejte na tel. 604 615 078 nebo nás kontaktujte na cyklosportbrumov@seznam.cz

Nový
e-shop

Navštiv náš nový
e-shop